Titles you rated
Wet DreamsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0