Titles you rated
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
BURN·ERated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5