Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 0.5