Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5