Movies
Ratings
69
AftersunRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5