Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0