Series
Ratings
194
One Punch ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
CSI: CyberRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0