Movies
Ratings
330
The Power of the DogRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
ScrapperRated ★ 2.0
FatherhoodRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.5- Color on youRated ★ 2.0
MenRated ★ 2.5- FreecycleRated ★ 2.0
OUT!Rated ★ 2.5