Series
Ratings
41
Inspector KooRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0