Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0