Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
86Rated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
86Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0