Titles you rated
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.0
I Don't Love You YetRated ★ 2.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5