Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Limit BreakRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
86Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 2.5
CassandraRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
UnbelievableRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
Dream ProductionsRated ★ 4.5