Movies
Ratings
358
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0