Movies
Ratings
304
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 2.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 2.0