Series
Ratings
52
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0