Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0