Titles you rated
CarsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
HitchRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0