Series
Ratings
113
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
UntamedRated ★ 2.5
Chief of WarRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Lovecraft CountryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5