Movies
Ratings
122
Ford v FerrariRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
PicnicRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.0
UndoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
April StoryRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0