Movies
Ratings
320
28 Years LaterRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5