Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0