Movies
Ratings
172
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 3.5