Series
Ratings
19
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0