Movies
Ratings
147
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The FarewellRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
AmourRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5