Titles you rated
BlindRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MassRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Lights in the DuskRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5- NamelessRated ★ 3.0
The Man Without a PastRated ★ 4.0
The QuiltersRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 2.0