Movies
Ratings
87
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
JoséeRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
PLAVE 'Dash' in CinemaRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0