Series
Ratings
67
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
Youth of MayRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0