Titles you rated
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
DamselRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0