Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0