Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.0
KatlaRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 2.5- The Big-ORated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Sand Land: The SeriesRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5