Movies
Ratings
86
The IslandRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0