Series
Ratings
30
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0