Movies
Ratings
268
Batman BeginsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0