Movies
Ratings
157
The InternRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5