Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5