Movies
Ratings
38
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
BorderRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The MasterRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0