Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.5