Titles you rated
TriggerRated ★ 1.0
Uncle SamshikRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5