Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
The Big WeddingRated ★ 1.0