Movies
Ratings
267
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The End of the StormRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 4.5
The CommuterRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0