Titles you rated
ElephantRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0