Movies
Ratings
160
A Silent VoiceRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0