Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0