Movies
Ratings
565
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5