Titles you rated
The MummyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 0.5