Movies
Ratings
234
Tears for YouRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Tigger MovieRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
HerbRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0