Titles you rated
John Dies at the EndRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No One LivesRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Turn of the ScrewRated ★ 3.0
Robinson CrusoeRated ★ 2.5
HamletRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
PawnRated ★ 2.0