Movies
Ratings
690
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Time FreakRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5