Series
Ratings
121
The Number You Have DialedRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Doctor SlumpRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
UnframedRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
AgencyRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.0